посуха

Недостатність зволоження зумовила тенденцію до зростання попиту на сучасні системи удобрення.”У зв’язку з великим обсягом замовлень, ми навіть вимушені призупинити до середини квітня продажі флагманської марки РКД BLAU phos 10:34″

Відсутність стабільного снігового покрову і накопичення продуктивної вологи в верхніх шарах ґрунту, призвели до очікування маже по всій території України негативних агротехнологічних явищ. Від водного стресу, до порушення системи живлення і розвитку рослин.  Це спричинило зростання попиту на рідкі комплексні добрива. За інформацією учасників ринку, багато господарств вже закупили РКД. Ще більше – заклали польові досліди з метою перевірки ефективності нової моделі удобрення.Окремі марки РКД законтрактовані до середини квітня.

За повідомленням Сергія Рубана, комерційного директора групи УТК Хімальянс/ BLAU chem спостерігається зростання попиту на рідкі комплексні добрива (РКД/ЖКУ). “У зв’язку з великим обсягом замовлень, ми навіть вимушені призупинити до середини квітня продажі флагманської марки РКД BLAU phos 10:34”.

Побічним підтвердженням збільшення обсягів внесення рідких добрив є зростанні темпів модернізації сільськогосподарської техніки. Агрегати дообладнується комплексами для внесення рідких добрив в грунт. Наявність бюджетних технічних рішень, дозволяє здійснити модернізацію навіть не великим господарствам.

“Не в останню чергу, зростання попиту на РКД викликане малою кількістю опадів і не достатнім зволоженням ґрунтів. Мова не лише про зиму 2019-2020 років. Посушливі кліматичні умови фіксуються кілька років поспіль,” – розповідає Сергій Рубан. “Волога стала основним лімітуючим фактором для врожайності. Рідкі добрива не вирішують проблему вологи. Але рівномірність розподілення добрива у зволоженому шарі грунту, суттєво спливає на доступність поживних речовин для рослини. А отже на швидкість подолання найбільш вразливих етапів її розвитку. При правильному внесенні РКД коефіцієнт первинного засвоєння діючих речовин з рідких добрив вдвічі перевищує аналогічний показник твердих добрив. Особливо в посушливих умовах. Це основна перевага рідких добрив перед гранульованими».

Довідково:  Група УТК Хімальянс/ BLAU chem є єдиним в Украхні виробником Рідких Комплексних Добрив за класичною хімічною технологією кислотного синтезу. З початку року група  УТК Хімальянс/ BLAU chem збільшила обсяги реалізації ян стартових, так і масових РКД. Основними замовниками Рідких Комплексних Добрив Групи стали великі агрохолдинги. Зростає також  частка середніх і малих господарств. Цьому сприяє цінова політика групи УТК. 

 

Догори