РКД BLAU phos

Фото Факти. Проміжні результати використання Рідких Комплексних добрив РКД/ЖКУ BLAU phos.

Команда групи УТК Хімальянс/ UTK Blau chem регулярно проводить моніторинг внесення РКД/ЖКУ BLAU phos  на полях партнерів. Далеко не завжди можна отримати транспарентність і порівняльність результатів. Технологія промислового внесення добрив має свої обмеження. Однак ми намагаємося відслідковувати досліди які закладені з різними видами добрив на одному полі, одним насіннєвим матеріалом, при однаковому рівні зволоження, та з однаковою обробкою агрохімікатами.

 

  1. Херсонська область. Оператор забув увімкнути подачу РКД BLAU phos на сівалці. В результаті на 8 рядах близько 70 метрів добре помітне відставання в розвитку соняшника.

РКД BLAU phos

 

2. Гуляйполе, Запорізької області.

Фото Гуляйполе. Листопад 2019 року.

РКД BLAU phos

РКД BLAU phos

Зразки з того самого поля в червні 2020 року. Виміри продемонстрували перевагу рослин вирощених з використанням РКД BLAU phos (в порівнянні з класичною нітроамофоскою). +20% до порівняльного зразку відмічені не лише в середній масі рослини, але й у масі і наповненості колосу.

РКД BLAU phos

 

3.Червень 2020. Запорізька область.

70 кг/га РКД BLAU phos 10:34 в порівнянні з 70 кг/га амофосу 12:52. Використовувалася не оптимальна технологія внесення РКД. Внесення РКД відбувалося за допомогою оприскувача з наступною культивацією. Амофос вносився розкидачем з подальшою культивацією.

РКД BLAU phos

 

Догори