Экономика использования РКД ЖКУ

Чому добрива РКД 10:34 були популярними в СРСР? Почему удобрения ЖКУ 10:34 были популярными в СССР?

В 2019-2020 роках чимало українських компаній почало вводити в свої технологічні карти Рідкі Комплексні Добрива РКД / ЖКУ. Дехто просто закладав досліди з метою переконатися, що ці “ІННОВАЦІЙНІ” продукти є ефективними. Часи, коли РКД / ЖКУ широко (сотнями тисяч тон на рік) застосовувалися в українському аграрному секторі перетворилися майже на легенду. Легенда – на казку. А казкам  – немає віри.

(RU) В 2019-2020 годах многие украинские компаний начало вводить в свои технологические карты жидкие комплексные удобрения РКД / ЖКУ. Некоторые просто закладывал опыты с целью убедиться, что эти “ИННОВАЦИОННЫЕ” продукты являются эффективными. Времена, когда РКД / ЖКУ широко (сотнями тысяч тонн в год) применялись в украинском аграрном секторе превратились почти в легенду. Легенда – в сказку. А сказкам – нет веры.

Тож без коментарів приведемо кілька цитат з стародавніх манускриптів (рік 1980 – 1985 від Різдва Христового):

(RU) Поэтому без комментариев приведем несколько цитат из древних манускриптов (год 1980 – 1985 от Рождества Христова):

  1. В СРСР розуміли, що якщо Америка запровадила якісь технології в широке виробництво – це дійсно ефективно. В СССР понимали, что если Америка ввела технологии в широкое производство – это действительно эффективно.

Обсяг споживання РКД ЖКУ в США

 

2. Передовий досвід і властивості РКД / ЖКУ вказували на ефективність і варіабельність використання Рідких Фосфатних (Комплексних) Добрив. Передовой опыт и свойства РКД / ЖКУ указывали на эффективность и вариабельность использования Жидких Фосфатных (Комплексных) Удобрений.

Виробництво РКД ЖКУ

Вместе с РКД ЖКУ можно смешивать другие агрохимикаты

3. Розрахунки радянських економістів підтверджували економічну доцільність переходу з твердих на рідкі добрива. Расчеты советских экономистов подтверждали экономическую целесообразность перехода с твердых на жидкие удобрения:

Экономика использования РКД ЖКУ

4. Система складської логістики СРСР була розрахована на великі обсяги споживання РКД / ЖКУ сільським господарством. Система складской логистики СССР была рассчитана на большие объемы потребления РКУ / ЖКУ сельским хозяйством.

 

 

 

Догори